12 lutego 2014

[Łódź Aktywna] Podróże Kulinarne w Szafie


Jeśli tak, jak my, lubicie podróżować, a próbowanie regionalnych, egzotycznych potraw sprawia Wam niemałą przyjemność, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Już w najbliższą niedzielę, 16.02.2014Szafa Lunch Bar (lokal mieszący się przy ul. Rewolucji 1905 r. 10) startuje z cyklicznym, kulinarnym wydarzeniem o wdzięcznej nazwie - "Podróże Kulinarne".

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, serdecznie zachęcamy do przeczytania naszej zapowiedzi. Tym bardziej, że mamy dla Was... konkurs! :-)

Na czym polegają "Podróże Kulinarne"? Co niedzielę w Szafie będziecie mogli spróbować potraw z różnych stron świata. Co więcej, organizatorzy twierdzą, że będą podróżować nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie... Na stołach pojawią się więc zapomniane dania z różnych kuchni, potrawy emblematyczne dla danych regionów i okresów historycznych, smaki których na co dzień nigdzie nie spróbujecie.

Formuła tych spotkań jest prosta:
  1. Rezerwujecie miejsce wysyłając maila na adres biuro@klubszafa.pl.
  2. Odwiedzacie Szafę w niedzielę w godz. 14 - 20 i próbujecie specjałów z różnych stron świata. 
Ile będzie kosztować ta przyjemność? Już odpowiadamy. Danie główne plus przystawka to wydatek 15 zł.

Pierwsza podróż, która zainauguruje cały cykl w najbliższą niedzielę, to wyprawa na Kresy Wschodnie i Litwę - serwowany będzie kapuśniak litewski oraz bliny dziaduni (przepis z XVII wieku). Zaś w następną niedzielę przewidziana jest podróż do Indii.


Jeśli zainteresował Was powyższy opis i chcielibyście być na bieżąco z tym wydarzeniem, odsyłamy Was w dwa miejsca, gdzie znajdziecie aktualną "mapę podróży":

Uwaga KONKURS!
Dla naszych czytelników mamy jedno, dwuosobowe zaproszenie na najbliższe "Podróże Kulinarne", które odbędą się w niedzielę, 16.02.2014. Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym facebooku!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga - wszystkie komentarze są moderowane. Zastrzegamy sobie prawo do nieopublikowania komentarzy wulgarnych, obraźliwych, niemerytorycznych lub niezawierających konstruktywnej krytyki.