10 lutego 2013

[Łódź Aktywna] Smakowity wernisaż


Czy jedzenie obdarte z zapachu, smaku i "trzeciego wymiaru" nadal pozostaje czymś godnym uwagi? Czy można najeść się samymi oczami? Okazuje się, że tak! Możecie się o tym przekonać udając się do niedawno przez nas recenzowanego Foto Cafe 102, w którym od 7. do 20. lutego w ramach wystawy ..:eat me:.. można podziwiać niesamowicie apetyczne zdjęcia autorstwa p. Agnieszki Krach (Na krachym spodzie).


Eat Me Cafe Foto 102 Lodz od Kuchni
Wystawa ..:Eat Me::. w Cafe Foto 102

W miniony czwartek (nomen omen: tłusty czwartek) mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wernisażu inaugurującym "zawiśnięcie" kulinarnych fotografii na ścianach Foto Cafe 102. Na przybyłych gości czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez autorkę zdjęć oraz tradycyjna lampka czerwonego wina.

Po oficjalnym przywitaniu, podczas którego autorka zdjęć opowiedziała trochę o swoich dwóch pasjach - gotowaniu i fotografii - goście mogli oddać się "konsumpcji" zdjęć i rozmowom w blasku świec.

Eat Me Cafe Foto 102 Lodz od Kuchni
Wystawa ..:Eat Me::. - jeden z dyptyków

Tych, którym narobiliśmy apetytu na tę fotograficzną ucztę dla oczu, serdecznie zapraszamy do zajrzenia do Foto Cafe 102 - przypominamy, że wystawa trwa do 20 lutego (wystawy w Foto Cafe 102 zazwyczaj trwają właśnie 2 tygodnie). Osoby, które nie zdążą, zawsze mogą posilić się (a przy okazji poznać ciekawe przepisy kulinarne) na blogu Na krachym spodzie - polecamy!

Cafe Foto 102 Lodz od Kuchni
Foto Cafe 102 - bar


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga - wszystkie komentarze są moderowane. Zastrzegamy sobie prawo do nieopublikowania komentarzy wulgarnych, obraźliwych, niemerytorycznych lub niezawierających konstruktywnej krytyki.